Podstawową działalnością firmy Eurowood jest produkcja wyrobów z drewna z przeznaczeniem na wyposażenie ogrodów.

W ofercie Eurowood znajdują się wyroby z drewna sosnowego i świerkowego służące do grodzenia, wyposażania i dekoracji ogrodów, działek, tarasów, balkonów, parków i wszelkiego rodzaju przestrzeni o charakterze rekreacyjnym. Firma produkuje m.in. płoty, kratki, pergole, deski tarasowe, deski ryflowane, deski boazeryjne, donice, podesty, altany, kwietniki, zabudowy drewniane pod wymiar, garaże, łaty, rolbordery, kantówki, palisady, drewno konstrukcyjne. Wyroby cechują się wysoka jakością i walorami estetycznymi.

Większość wyrobów trafia na rynki europejskie, gdzie cieszy się uznaniem od wielu lat, szczególne w takich krajach jak Belgia i Holandia. Eurowood zaopatruje duże centra dystrybucji i odbiorców sieciowych.

Wyroby z drewna EUROWOOD produkowane są w oparciu o elementy zunifikowane, co daje możliwość dostosowania wymiarów gotowego produktu do potrzeb klienta. Unifikacja części wyrobów pozwala na wysyłkę w stanie rozebranym (rozłożonym).

Firma posiada możliwość jednoczesnej obsługi dostaw do kilku odbiorców znajdujących się w różnych miejscach. Znajomość języków pozwala na bezpośrednie kontaktowanie się odbiorcami w różnych krajach.